agnieszka_budzinska_doradca

Agnieszka Budzińska

Ciekawi mnie, czy przeczytasz ten tekst, czy przeskrolujesz?

Jesteś na tej stronie przez przypadek? Czy może rzeczywiście chcesz  się czegoś dowiedzieć? Każda odpowiedź jest dobra…

Jeśli tu nadal jesteś, być może zastanawiasz się kim jestem.

Jestem doradcą. Interesujesz mnie Ty. Interesują mnie ludzie. Interesują mnie wszystkie sprawy związane z ludzkim życiem, we wszelkich jego barwach i odcieniach.
Ty, Twój Biznes i Twoje Finanse to obszary, w których możesz skorzystać z mojego doświadczenia i wiedzy.
O tym możemy rozmawiać. Możesz skorzystać z mojego wsparcia, jeśli uznasz, że to, co mam do zaoferowania, jest ważne dla Ciebie.

Umiem słuchać i usłyszę co powiesz. Nie jestem wszechwiedząca, ani nieomylna, ale lubię i umiem wymieniać się myślami i wrażeniami. Każda rozmowa
z kimś, kto chce poznać siebie, dzielić się ze mną swoimi doświadczeniami jest dla mnie przygodą i cennym przeżyciem.
Niespecjalnie interesują mnie podróże do, nawet najciekawszych, miejsc. Fascynują mnie natomiast podróże w głąb ludzkich przeżyć.

Każdy z nas potrzebuje kogoś, kto może w takiej podróży towarzyszyć. Jeśli jesteś gotowy na podróż w głąb siebie oraz na wędrówkę drogą tworzenia swojej przyszłości, zaproś mnie, żebym mogła,  przeżywać wraz z Tobą radości i celebrować sukcesy, ale także wspierać Cię w trudnych chwilach.

 

 

Moja droga do harmonii w życiu trwa już długo. Mam wspomnienia z rzeczywistości, która już nie istnieje. Pamiętam ucieczkę przed armatką wodną ZOMO w trakcie zamieszek, kiedy   nie mając pojęcia, co się dzieje  w świecie dorosłych, wybrałam się na wagary i trafiłam w sam środek zawieruchy  dziejowej.

Pamiętam też różne metody ucieczki na tzw. emigrację wewnętrzną, czyli dobrowolne odcinanie się od realiów życia pełnego szarości i obłudy.

Pamiętam też nadzieje, jakie towarzyszyły zmianom rzeczywistości i gorzki smak rozczarowań. Pracowałam
i stale pracuję nad sobą. Jestem przedsiębiorcą i pomagam przedsiębiorcom.. Lubię zmiany i wyzwania. Zawodowo uczyłam, szkoliłam i trenowałam ludzi przez kilka dekad mojego życia, w wielu dziedzinach.

Jestem doradcą rozwoju osobistego, finansowym
i biznesowym. Mam kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie,
i nie zawaham się ich użyć – dla Ciebie.

Jeśli mi zaufasz, pokażę Ci kierunek działań, ale nie podejmę za Ciebie decyzji o ich realizacji, ani nie będę Cię zmuszać do niczego. Jestem doradcą i trenerem. Działanie należy do Ciebie!

„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” Peter Drucker

Dołącz do Planu Rozwoju Osobistego

W czym mogę Ci pomóc?

Po pierwsze: ustalimy, czego pragniesz, jakiej zmiany potrzebujesz. Pomogę Ci znaleźć
sposób na zrobienie pierwszego kroku

Po drugie: pomogę Ci w podjęciu decyzji o pracy nad sobą, w określeniu kierunku działań
(co chcesz zrobić dla siebie, dlaczego i po co) oraz jakich kompetencji potrzebujesz do
osiągnięcia swoich celów;

Po trzecie: będę Cię wspierać w realizacji Planu Rozwoju Osobistego, który dla Ciebie
przygotuję,

PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO jest przemyślaną sekwencją działań, wynikających z Twoich potrzeb, w postaci zaplanowanego zdobywania niezbędnych  kompetencji.
W jego realizacji wesprą Cię doradca i prowadzący szkolenia eksperci.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

CEL-PLAN-DZIAŁANIE-REZULTATY

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera. Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

OPINIE KLIENTÓW

Kupując plan rozwoju osobistego nie spodziewałam się tak szybkich i efektownych rezultatów a wszystko za sprawą przesympatycznej i życzliwej Agnieszki, która zdecydowanie podchodzi do wszystkiego z pasją i spokojem. Swoja postawą daje możliwość drugiemu do przemyśleń, nie ocenia, nie krytykuje, nie utwierdza Cię w tym ze robisz źle (a niestety spotkałam się również w swoim życiu z takimi „profesjonalnymi” osobami). Agnieszka „odgruzowuje” przestrzeń emocjonalną i mentalną do postrzegania szerszych horyzontów, do zobaczenia czegoś więcej niż to co zostało nam wpojone lub też zostało nabyte poprzez sytuacje życiowe. Jestem zaszczycona, że mogłam ją poznać i zdecydowanie mogę ocenić Agnieszkę na 6+.

Magdalena Majewska

Pierwsza rozmowa z p. Agnieszką Budzińską pomogła mi spojrzeć na wiele spraw inaczej. Uzmysłowiłam sobie rzeczy , które były gdzieś tam głęboko w głowie pochowane. Pani Agnieszka sprawiła, że ujrzałam je wyraźnie i możliwości jakie dają. To była dogłębna analiza i bardzo pomocna. Zobaczyłam światełko w tunelu. Agnieszko bardzo dziękuję.

Halina Barbara Malińska

„Zawsze myślałem, że nie ma w życiu przypadków, a od kiedy na mojej drodze spotkałem Agnieszkę, jestem już tego pewien 🙂 

Jak każdy sportowiec osiągający sukcesy ma swojego trenera, tak Agnieszka jest moim doradcą, mentorem oraz wsparciem, gdy zbaczam z obranego kursu, niczym trener najlepszego zawodnika. 

Od kiedy została moim doradcą rozwoju osobistego udało mi się w kilka miesięcy osiągnąć więcej, niż przez ostatni kilka lat. Bez wymówek, bez rozproszenia celów, tylko i wyłącznie konkret. Dzięki jej biznesowemu doświadczeniu mogłem zawsze na nią liczyć, gdy potrzebowałem wsparcia z moją firmą, a dzięki jej empatii oraz życiowemu doświadczeniu służyła troską i dobrym słowem, gdy potrzebowałem na chwilę zwolnić, gdy było gorzej, gdy cel był dalej w zasięgu wzroku niż zawsze. 

Nie licz na to, że w pojedynkę zrobisz wszystko. Nawet nie wiesz, jak ważne jest, by ktoś był z boku i obiektywnie spojrzał na Twoją drogę do realizacji marzeń. 

Mając Agnieszkę za swojego doradcę, to jak mieć mega szczęście. Dziękuję!

 

Kamil Maciejewski

Umów się na bezpłatną rozmowę z Doradcą Rozwoju Osobistego

Nie jesteś przekonany czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie? A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie? 

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin.