baner_agnieszka_kruk_doradca

Agnieszka Kruk

Mam na imię Agnieszka. Zanim zostałam Doradcą rozwoju osobistego, kierowałam firmami różnych branż, rekrutowałam oraz prowadziłam zespoły. Już wtedy moją pasją był rozwój osobisty, który wykorzystywałam do tego, abym sama się zmieniała, ale również do tego,  abym mogła lepiej zarządzać firmami i sprawniej pracować z ludźmi. Codzienna praca nad rozwojem osobistym stała się już moim „chlebem powszednim”.

Wówczas wiele razy słyszałam, że powinnam się zająć zawodowo pomaganiem ludziom w ich rozwoju. Oczywiście na początku nie dochodziły do mnie te sugestie, ale po paru latach stwierdziłam, że chyba już jestem na takim etapie, że rzeczywiście chciałabym pomagać innym. W ubiegłym roku zostałam Doradcą rozwoju osobistego i spełniło się moje marzenie o tym, by mieć  możliwość wpływania pozytywnie na życie innych ludzi. Rozwój osobisty bardzo wpłynął na zmiany, jakie zaszły we mnie, i na pokonywanie wyzwań, które miałam, dlatego i ja teraz dzielę się z innymi tymi możliwościami.

Z racji mojej wszechstronnej wiedzy z zakresu zarządzania oraz budowania marki osobistej, moi klienci mogą w pełni się rozwijać, zarówno jeżeli chodzi o ich wyzwania osobiste jak i też biznesowe. Potrafię znaleźć problem, zamienić go w wyzwanie i pokazać rozwiązanie.

Rozwój jest ze mną cały czas i cały czas podnoszę swoje kompetencje. Jestem autorką artykułów na portalach i w czasopismach branży marketingu sieciowego, a także współautorką napisanego z zespołem przyjaciół e-booka pt. „Ludzie potrzebują silnych ludzi”, w którym to przekazujemy swoją wiedzę, doświadczenie i inspirujemy do zmian życia. Cały czas sama się rozwijam i dzięki temu również moi klienci mogą wzrastać wraz ze mną. Moją pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. W pracy z klientami celnie namierzam źródło problemów i znajduję rozwiązania. Tworzę warunki do rozwoju ludzi, pomagam w odzyskiwaniu pewności siebie, w podniesieniu poziomu własnej wartości, poziomu zaufania do swoich myśli, uczuć i działań.

Dołącz do Planu Rozwoju Osobistego

W czym mogę Ci pomóc?

Przede wszystkim omówimy każdy obszar Twojego życia, dzięki czemu będę miała całkowity obraz Twojej sytuacji. Na podstawie wywiadu, który z Tobą przeprowadzę, będę mogła opisać Twoją sytuację oraz zaproponować plan rozwoju, który pomoże Ci w pokonaniu wyzwań, które masz, i w podniesieniu kompetencji, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu zawodowego.

Zaprojektuję dla Ciebie wszystko od podstaw tak, aby Twoje życie było dla Ciebie satysfakcjonujące i aby nie było w nim tego, co najczęściej czują moi klienci – czyli stagnacji bądź cofania się.

Plan Rozwoju Osobistego pokaże Ci kierunek działania i już nigdy więcej nie zboczysz z zaplanowanej drogi.

Bardzo wiele osób ma problem z zaplanowaniem swojego życia, ponieważ nie odrobili podstawowych zadań, czyli nie określili swojego celu życiowego, misji ani wartości życiowych. To powoduje, że nie wiedzą oni, co w ich życiu jest najważniejsze. Plan Rozwoju Osobistego pomoże w tym również i Tobie.

PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO

Dla mnie to tak naprawdę rozwiązanie na całe życie. Plan pokazuje dokładnie, w jakim kierunku powinnam iść, a w dodatku pokazuje rozwiązania, które ułatwią mi tę drogę.

Wiem bardzo dobrze, z własnego doświadczenia jak i z doświadczenia swoich klientów, że najgorszym momentem w dokonywaniu zmian u samego siebie jest podjęcie decyzji. Wiem dobrze, że zmiana nawyków i wprowadzenie nowej jakości życia wiąże się z pewnymi niedogodnościami. Porównuję to do rozpoczęcia aktywności fizycznej, kiedy to przez pierwsze dni bardzo nam się nie chce ćwiczyć i dodatkowo mamy okropne zakwasy. Dokonywanie zmian też boli. Każdy z nas ma pewną strefę komfortu, w której jest mu ciepło i przyjemnie
i dopóki coś nam za bardzo nie doskwiera, to jest nam dobrze. Boimy się wyjść z tej strefy komfortu, bo boimy się zmian. Sama to przeżyłam i wiem, co czują  moi klienci. Wiem też, co oznacza podjęcie decyzji i jak to jest stawiać codzienne małe kroczki, aby zacząć się zmieniać. Po jakimś czasie jest nam z tym bardzo dobrze, czujemy, że idziemy do przodu i śmiejemy się sami z siebie i z tych obaw, które mieliśmy na początku.

Plan Rozwoju Osobistego to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wiedzą już, że permanentny rozwój osobisty nie powinien był się nigdy skończyć (np. na etapie wchodzenia w dorosłość) i powinien trwać zawsze, oraz dla osób, które jeszcze nie wiedzą, w czym rozwój może im pomóc, ale już czują, że nie dzieje się w ich życiu tak, jak mogłoby, i warto to skonsultować.

Plan Rozwoju Osobistego to rozwiązanie dla każdego, kto wie, że pora już zacząć żyć życiem pełnym satysfakcji.

Oto moje motto, które wymyśliłam wiele lat temu i które nadal  jest aktualne: „Twój sukces zależy tylko od Ciebie, a ja mogę Ci w tym tylko pomóc”. I dla Ciebie, osoby, która chce się rozwijać, oznacza to, że pokażę Ci drogę, pomogę, ponieważ będę przy Tobie, ale ja mogę Ci tylko pomóc, a cały sukces leży przede wszystkim po Twojej stronie, bo to Ty musisz się zdecydować na skorzystanie z możliwości, jakie daje Plan Rozwoju osobistego, ale także musisz podjąć decyzję o zmianie swojego życia.

OPINIE KLIENTÓW

Jagoda Blewąska

Nazywam się Jagoda Blewąska i chciałabym powiedzieć, jak moje życie się zmieniło dzięki Agnieszce.

Zacznijmy od początku.

Na Agnieszkę trafiłam, gdy szukałam pomocy. Miałam straszny bałagan w życiu i potrzebowałam kogoś, kto pomoże mi poukładać moje własne puzzle i ruszyć do przodu. Agnieszka podeszła bardzo profesjonalnie do tematu i pomogła mi przede wszystkim zrozumieć siebie.

Otworzyła mi oczy na wiele spraw. Niezmiernie się cieszę, bo to pozwoliło mi ruszyć z miejsca. Od wielu lat staram się spędzać wiele czasu i energii na rozwoju osobistym. Osiągam kolejne zamierzone cele, cieszę się, że moje życie nie stoi w miejscu, ale po wprowadzeniu w życie planu rozwoju osobistego i rozpoczęciu jego realizacji, moje życie nabrało rozpędu. Nadal wiele pracy przed nami, bo wspólnie z Agnieszką zaplanowałyśmy cały rok, jak nie dłużej, ale już teraz widzę ogromne rezultaty w swoim życiu i aż się boję, co to będzie za rok! Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam na Ciebie, Agnieszko. Polecam Agnieszkę i współpracę z nią.

Jagoda Blewąska /Przedsiębiorca, Projekt Manager, Market Builder Monat

Agata Pawluśkiewicz

Agnieszka Kruk pojawiła się w moim życiu w odpowiednim czasie.

Jestem  przedsiębiorcą, osobą, która była na krawędzi wyczerpania i wypalenia zawodowego z wielkim znakiem zapytania, co dalej ma robić, w którą stronę iść,  jak opanować ciągłe pożary w firmie i w życiu osobistym.

Wówczas pojawiła się Agnieszka, której już podczas pierwszej rozmowy potrafiłam opowiedzieć o swoich głęboko skrywanych rozterkach, a Ona wysłuchała mnie z serdecznym uśmiechem. Zrozumiała, a następnie ułożyła dla mnie indywidualnie dopasowany plan działania. Pozwoliło mi to na uspokojenie wewnętrznego chaosu i tzw. „wejście” ponownie na właściwe tory.

To dopiero początek mojej znajomości i przygody z Agnieszką. Czuję się przez Nią zaopiekowana, a po każdej rozmowie widzę nowe możliwości, nowe rozwiązania dotychczas skomplikowanych spraw. Bardzo lubię te nasze rozmowy, bo czuję, że z moimi tysiącami pomysłów często wypadam z wytyczonych torów,  a Agnieszka na nowo przypomina mi, co należy zrobić, krok po kroku. Zawsze wsłuchuje się w moje potrzeby i wiem, że mogę liczyć na Jej racjonalne podejście. Jestem wdzięczna za naszą współpracę i znajomość.

Agata Pawluśkiewicz /Przedsiębiorca

Małgorzata Dziubała

31.10 w czwartek przed świętem Wszystkich Świętych, czyli całkiem niedawno, otrzymałam trzy odmowne odpowiedzi w sprawie pracy. To był ten moment, o którym, Fryderyku, Ty opowiadasz, kiedy rozmowa z żoną uświadomiła Ci, że nie chcesz tak dalej żyć. Słuchałam wcześniej Klubu 555, ale bardziej wybiórczo niż systematycznie. Trafiłam na webinar, w którym prezentowałeś Diagnozę. I później potoczyło się już szybko…

Trafiłam na Agnieszkę, która dokonała tak trafnej analizy mojej osoby i chociaż nie była to wersja wygodna dla mnie, była bardzo prawdziwa. Pierwsze szkolenie na liście do realizacji to właśnie „Obudź się, zrób ze swojego życia arcydzieło”. Bardzo Ci, Agnieszko, dziękuję. Za merytoryczną wiedzę, ale także za ciepło, jakim otaczasz swoich rozmówców. Myślę, że „my, chcący się wybudzić”, właśnie czegoś takiego potrzebujemy.

Czasami trzeba się zatrzymać, żeby móc iść dalej. Przypomnienie o swoich talentach, określenie wartości i misji, świadomość blokujących nas przekonań, określenie ról życiowych, aż wreszcie określenie celów i konkretnego planu działań – chyba nominuję Ciebie, Fryderyku, do Nagrody Nobla!  Czyż nie powinna powstać nowa kategoria, nazwana „Obudzeniem”?

Przeniosłam się z wygodnej zamszowej kanapy z telewizorem (czyli z części przyjemnej, ale nieużytecznej) na mniej wygodne krzesło przy biurku z komputerem. Wiem, że chcę tu teraz być. Za jakiś czas zamienię moje stare krzesło na wygodny fotel i będzie znów przyjemnie,
a nasiona, które zaczynam sadzić dziś, dadzą wkrótce plon. Bo żeby zbierać, trzeba zasadzić…
I po każdej burzy przychodzi dzień.

A Ogród Marzeń? Znowu jestem małą Małgosią i myślę także o sobie. Lwem już nie będę, ale pilotem? Dlaczego nie? Wiecie co jeszcze znalazło się na mojej liście? Dwie rzeczy związane z Fryderykiem (ojej, ale zabrzmiało, nie mam niecnych planów). Pierwsza to możliwość uściśnięcia ręki Fryderykowi i osobistego podziękowania za inspirację. Druga to wystąpienie kiedyś na Inspiriadzie i opowiedzenie innym o moim Obudzeniu. Bo czyż nie warto się takimi przeżyciami dzielić? Czy to właśnie historie obudzonych osób nie będą najlepszą inspiracją dla innych? Minął dopiero miesiąc od mojego blackoutu, a już zaczynają dziać się nowe rzeczy.
I chociaż jestem na samym początku tej drogi, nie boję się. Wiem, że za zakrętem czeka na mnie nowy, piękny świat. Mój świat.

Małgorzata Dziubała /Obudzona

Umów się na bezpłatną rozmowę z Doradcą Rozwoju Osobistego

Nie jesteś przekonany czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie? A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie? 

Wypełnij poniższy formularz, a mój Doradca Rozwoju Osobistego skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.