joanna_bienioszek_poplawska_doradca

Joanna Bienioszek Popławska

Prywatnie jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą, żoną tego samego mężczyzny od 17 lat
i ogromną miłośniczką psów, szczególnie tych zapomnianych- bezdomniaczków.

Od 2008 roku byłam całkowicie zaangażowana w system opieki zastępczej nad dziećmi pozbawionymi rodziny biologicznej, prowadziłam niezawodową rodzinę zastępczą, Rodzinny Dom Dziecka, a dziś prowadzę Zawodową Rodzinę Zastępczą. Przez te 11 lat wychowałam pięcioro dzieci, z czego jestem niesamowicie dumna. Niestety od dłuższego czasu wiem,
że w tej pracy osiągnęłam swoje absolutne maximum, dlatego w głębi serca czułam, że stoję w miejscu, nie rozwijam się i bardzo mi ten stan uwierał. Kto mnie zna, ten doskonale wie,
że bardzo źle znoszę nudę i stagnację, że nie usiedzę w miejscu, a moim naturalnym żywiołem jest ruch, akcja i kontakt z ludźmi, dlatego odważyłam się zmienić moje życie… nie było to łatwe, ale przecież każdy z nas ma to, na co się odważy.

„… strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia, bo każda chwila poszukiwań jest chwilą spotkania
z Bogiem i z Wiecznością. „ P.C. „Alchemik”

Nie, to nie działa tak, że marzenia spadają nam z nieba na głowę, bo marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia, a to oznacza, że trzeba się zaangażować i działać!  Kiedyś, kiedy byłam małą dziewczynką, marzyłam, by mieć własny domek, malutki ale własny.

I mam: 120 m2  – dom z ogrodem. Zawsze marzyłam, żeby mieć Rodzinę i wiele dzieci,
i choć nie urodziłam żadnego dziecka, to wychowałam w swoim życiu całą piątkę. Marzyłam od zawsze, by mieć psa, i mam obecnie całą szóstkę, do tego dwa koty i królika.

W 2017 roku wymarzyłam sobie nowiusieńki samochód z salonu (moi bliscy pukali się
w czoło, pytając PO CO CI TO? ), taki szyty specjalnie pode mnie… i BAM! – dziś mam ten samochód. Ale żadne z tych marzeń samo do mnie nie przyszło, nie zapukało do moich drzwi
i nie powiedziało: HELOŁ, OTO JESTEM.  Realizacja tych wszystkich marzeń równa jest mojej determinacji, zaangażowaniu, poczuciu własnej wartości i odwadze, mimo braku wsparcia osób najbliższych. Dziś wiem, że wszystkie ograniczenia mamy tylko w głowie,
a nasz umysł jest w stanie osiągnąć absolutnie wszystko to, co sobie wymarzymy, pod jednym tylko warunkiem! – Musimy mieć dokładnie, perfekcyjnie sprecyzowany cel! Nie wierzysz mi? To czytaj dalej.

Kiedy w 2014 roku moja waga pokazała 92 kg… miałam dość, marzyłam, by znów dobrze się czuć we własnej skórze. Żeby to osiągnąć, nie mogłam zacząć i skończyć na samym marzeniu, nie siedziałam na ławce w parku i nie opychałam się kolejnym lodem czy frytkami zapijanymi coca-colą, tylko głęboko główkowałam, jak zmienić obecną sytuację i co muszę zrobić, by osiągnąć mój cel. I chociaż lubię dostawać to, czego zapragnę już teraz natychmiast, nauczyłam się cierpliwości, wytrwałości i metodą małych kroczków zmierzałam w stronę wytyczonego sobie celu! Zrobiłam konkretny plan i każdego dnia, wytrwale
i konsekwentnie go realizowałam, wprowadzając w moje życie nowe nawyki żywieniowe.
Po 9 miesiącach moja waga spadła o 26 kg, a po kolejnych 9 z dumą i ogromną satysfakcją patrzyłam na swoje odbicie w lustrze, które towarzyszy mi do dziś, bo nowe nawyki zostały ze mną już na zawsze.

Dołącz do Planu Rozwoju Osobistego

W czym mogę Ci pomóc?

Cel + determinacja i wytrwała praca zawsze, absolutnie zawsze zaprowadzą Cię na szczyt, nawet jeśli po drodze zaliczysz jakąś glebę. Błędów nie popełnia tylko ten, który nic nie robi, z każdego błędu czy potknięcia należy wyciągnąć naukę i iść dalej. Musisz jednak dokładnie wiedzieć, dokąd zmierzasz, bo jeśli idziesz na oślep, jeśli idziesz cudzymi drogami, to nigdy nie zajdziesz tam, gdzie chcesz. Nigdy.

Dlatego proszę Cię, kochany Przyjacielu, zatrzymaj się, zajrzyj głęboko w swoje serce
i odpowiedź sobie szczerze na pytanie: czy jesteś szczęśliwy i spełniony? Zrób własny plan, własnej podróży, przez własne życie! Zrób to już dziś, bo szkoda kolejnego dnia, Twojego pięknego, jedynego i niepowtarzalnego życia.

„Przestań czekać na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w Tobie zakocha, na życie, szczęście osiąga się wtedy, kiedy przestajesz czekać, a zaczynasz korzystać z chwili obecnej”.

Ja przestałam czekać i dziś z ogromną radością pomogę Ci, jeśli potrzebujesz i chcesz mojej pomocy, bądź jeśli szukasz inspiracji, by wykonać ten najtrudniejszy, pierwszy krok
w kierunku swojego lepszego, bardziej świadomego, pełnego życia.

Jako Twój Doradca Rozwoju Osobistego daję Ci wiedzę i mądrość wynikającą
z wieloletniego doświadczenia, motywację, efektywność i inspirację do działania. Zasługujesz na to, co w życiu najlepsze, tylko daj sobie szansę!  Skoro mnie się udało, to obiecuję, z ręką na sercu, że Tobie również uda się osiągnąć wszystko to, co razem zaplanujemy w Twoim indywidualnym Planie Rozwoju Osobistego, i nie ma tutaj znaczenia Twoje wykształcenie, wiek czy pozycja społeczna! Najważniejsze jest, byś miał odwagę do marzeń, bo one generują siłę do walki.

Jeśli mi nie wierzysz, a w sumie też bym nie wierzyła na słowo, to zapraszam Cię serdecznie, byś zechciał dowodów  – SPRAWDŹ mnie!

PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom? Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego? Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem  jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

CEL-PLAN-DZIAŁANIE-REZULTATY

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera. Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

OPINIE KLIENTÓW

Aby osiągnąć coś czego jeszcze nie osiągnąłeś, musisz się stać kimś kim jeszcze nie byłeś, musisz nauczyć się czegoś, czego nigdy nie umiałeś i zastosować coś czego jeszcze nie stosowałeś”.

Ale co zrobić, jak zrobić, od czego zacząć? Na te i wiele innych pytań może odpowiedzieć ktoś, kto patrzy z dystansu, z innej perspektywy, z zainteresowaniem i nastawieniem, że każdemu można pomóc, jeśli tylko chce. Potrzebowałam spojrzeć na siebie i swoją pracę z perspektywy innej osoby, potrzebowałam doradcy.

„Uważaj na marzenia, bo mogą się spełnić”. I tak „spotkałam” Joanna Bienioszek-Popławska – Doradcę Rozwoju Osobistego. Szczera rozmowa, wskazanie kierunku rozwoju, inspirujące wskazówki do pracy, motywujące słowa, inspiracje do działania, to wszystko od jednej osoby. A Plan Rozwoju Osobistego, który mi stworzyła jest jak kompas, wskazuje właściwy kierunek do wyznaczania i osiągnięcia celów.

Jeśli czujesz, że czas coś zmienić, wyjść ze strefy komfortu, zacząć realizować cele, to szczerze polecam Joannę. Ale tylko wtedy, gdy naprawdę chcesz coś zrobić ze swoim życiem i działać, bo potrafi pięknie motywować do rozwoju i nie odpuszcza. Taka właśnie jest Asia, za co jej bardzo dziękuję. Jestem wdzięczna, że ją poznałam i szczerze ci ja polecam.

Krystyna Jacków- Sowa

Myślę sobie że trafiłam na Asię nie przypadkowo, łączy nas wiele wspólnych cech i zainteresowań. Jestem jej wdzięczna i z tego miejsca dziękuję za szybkość i trafność diagnozy, za wspieranie mnie w podejmowaniu dalszych decyzji w pracy nad PRO, za polecenie książek, które w dużej części, już przeczytane stoją w mojej bibliotece, za szybkość odpowiedzi na wszelkie moje pytania i wątpliwości, za wspólnie wypite herbatki, za wskazywanie aktywności, które wydawało mi się, że nie są dla mnie- a jednak są, za bezustanne motywowanie do dalszej pracy poprzez cotygodniową pracę na zadane tematy. Szczerze dziękuję także za pewien pomysł, który uskrzydlił moją Córkę i szczególnie w tym trudnym okresie zmotywował ją do wzmożonych działań na rzecz lepszego jutra wielu ludzi. Jestem ci Asiu po prostu wdzięczna.

Kasia Pietras Faruque

Tak jak Joasia nie wierzę w przypadki, dlatego uważam, że nie bez powodu  Asia pojawiła się w moim życiu w momencie kiedy jestem na życiowym zakręcie.

Jej otwartość szczerość i chęć pomocy, od razu wzbudziła we mnie zaufanie. Niechętnie opowiadam o sobie obcym ludziom, lecz Joasia ma fantastyczne podejście do człowieka i to sprawiło, że mogłam się trochę otworzyć.  Umie słuchać i wyciągać z rozmowy to co najcenniejsze. To dopiero początek naszej znajomości i drogi do rozwoju ale bardzo się cieszę, że to właśnie z Joanną będzie mi dane w tą drogę wyruszyć.

Agnieszka Iwańska

Umów się na bezpłatną rozmowę z Doradcą Rozwoju Osobistego

Nie jesteś przekonany czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie? A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie? 

Wypełnij poniższy formularz, a mój Doradca Rozwoju Osobistego skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.