Katarzyna Czachor

Jestem Szczęściarą z wyboru. Partnerką cudownego i niesamowitego mężczyzny. Wspólnie tworzymy fantastyczny, wspierający się związek. Jestem kobietą pełną pasji i miłości do ludzi, i do życia.

W życiu kieruję się następującymi wartościami: zdrowie, miłość (rodzina), odpowiedzialność, rozwój, niezależność, szczęście i piękno.
Lubię przeżywać życie na 100% i czerpać z niego tyle ile się da. Żyję według maksymy “mam tylko jedno życie, jeśli przeżyję je dobrze to jedno w zupełności wystarczy”.

Moją misja jest rozbudzać w ludziach ich ukrytą motywację, osiągać wytyczone cele zgodnie z powiedzeniem, że „wszystko jest w nas, tylko czasem nas tam nie ma”, a wszystko to umożliwia mi bycie Doradcą.
Uważam, że każdy z nas ma ukryty talent, swoje piękno. Najpierw trzeba wydobyć go na powierzchnię, a potem oszlifować i pozwolić mu błyszczeć (olśniewać/ zachwycać/ wyróżniać się) jak czyni to prawdziwy brylant. Poprzez Plan Rozwoju Osobistego każdy z nas ma szansę stać się takim brylantem, a w życiu osiągnąć poziom mistrzowski.

Uwielbiam to co robię. Wierzę w to głęboko, że jeżeli czegoś prawdziwie pragniesz, znasz swoje “DLACZEGO?” to to osiągniesz. Doceniam ludzi skoncentrowanych, efektywnych, prawdomównych i odpowiedzialnych, tych którzy chcą realizować marzenia. Uwielbiam tych z pasją i pozytywną energią

Jestem Ambasadorką książki „Kobieta Asertywna”,  autorką e-booka „7 złotych zasad realizacji celów” jak również pomysłodawcą, współzałożycielem i członkiem zarządu SMS „Park Volley”.

Uważam, że można połączyć rozwój osobisty, zdrowie, piękno i zarabianie pieniędzy w jednym miejscu. Podejść holistycznie do tematu, permanentnie się rozwijać, być szczęśliwym i zdrowym, a na dodatek się w życiu spełniać, budując swoje bezpieczeństwo finansowe.

Jestem osobą konkretną i wymagającą nie tylko od innych natomiast przede wszystkim od siebie. Zgodnie z filozofią KAIZEN każdego dnia dążę do tego by być lepszą wersją siebie niż dnia poprzedniego. Gdy mam coś zrobić daję z siebie wszystko. Ci co mnie znają wiedzą, że mam dużo do siebie i do świata, jestem radosna, pełna empatii i cierpliwości, co doceniają moi Podopieczni. 

Dołącz do Planu Rozwoju Osobistego

W czym mogę Ci pomóc?

Wybrałam bycie Doradcą Rozwoju Osobistego ponieważ uwielbiam wspierać innych, w tym Ciebie w realizacji Twoich celów.

Często w życiu boimy się odnieść sukces, dlatego pomimo panującej niewygody i niezadowolenia trwamy w danej sytuacji. Mamy poczucie niezasługiwania, dlatego ja jako Doradca pomogę Ci przede wszystkim przełamać w sobie strach i odnaleźć odwagę by zacząć się w życiu realizować i spełniać marzenia.  Pomogę w zaprojektowaniu Twojego życia, Twojego rozwoju zgodnie z Heksagonem Szczęścia, tak byś krok po krok czynił ze swojego życia Arcydzieło, a w wybranych i ważnych dla Ciebie obszarach osiągnął poziom mistrzowski zachowując balans pomiędzy pracą, a życiem osobistym. 

W momencie kiedy zaczniemy wspólną podróż, podczas naszego pierwszego spotkania pomogę Ci się zatrzymać… taki moment AHA…! i skupić tylko i wyłącznie na sobie w bezpiecznych i bardzo komfortowych warunkach, po to byś mógł zajrzeć w głąb siebie… po to byś na nowo odkrył sam siebie… po to byś w kolejnym kroku był gotowy do rozpoczęcia niezwykłej przygody, jaką jest Rozwój Osobisty.  Przygody która trwa już całe życie. Pomogę Ci wykonać ten pierwszy i często najważniejszy krok.

Pomogę Ci również określić jakich kompetencji potrzebujesz (czyli jaką wiedzę musisz zdobyć, jakich umiejętności się nauczyć oraz jaką osobą się stać) by osiągać wytyczone cele. Otrzymasz ode mnie gotowy plan działania, niezbędne narzędzia i moje wparcie.

Poprzez Plan Rozwoju Osobistego określisz swoje wartości, talenty, potencjały. Zdecydujesz jakie role życiowe chcesz pełnić. Napiszesz swoją misję życiową i zastanowisz się nad sensem istnienia. Odkryjesz swoje DLACZEGO?, dzięki któremu będziesz czuł wewnętrzną motywację do działania i dużo prościej będzie Ci wytrwać w podjętej decyzji i działaniu. Wiedząc CO? chcesz osiągnąć, DLACZEGO? to jest dla Ciebie tak ważne, określenie JAK? to zrobić jest dużo prostsze. Nauczysz się również doceniać siebie, co z pewnością przełoży się na wzmocnienie Twojej pewności siebie, poczucia własnej wartości. Zaczniesz pracować nad wspierającymi Cię przekonaniami, by GREMLINY, które trzymają Cię za kostki i nie pozwalają wyjść z ruchomych piasków w pewnym momencie się poddały. By przyznały się, że są bezsilne z mocą, którą w sobie masz, dzięki której możesz osiągnąć wszystko to co zaplanujesz. Poprzez Plan Rozwoju Osobistego wzniesiesz swoje kompetencje na wyższy poziom. 

I myślę, że to co najistotniejsze, to to, że będę obok Ciebie w tej drodze, w procesie realnej zmiany… Każdy sportowiec, muzyk ma swojego trenera, mistrza… pozwól sobie mieć obok siebie Doradcę, który będzie Cię wspierał na każdym kroku Twojej podróży..

PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO

Jak to mawiał ks. Jan Kaczkowski 
Zamiast ciągle na coś czekać – ZACZNIJ ŻYĆ…
ZACZNIJ ŻYĆ, właśnie dziś.
Plan Rozwoju Osobistego, to narzędzie które pomoże Ci zacząć żyć życiem o jakim marzysz. 

Jak myślisz w jak najlepszy sposób sprawdzić czy żyjesz życiem o jakim marzysz? Czy wspinasz się po drabinie opartej o właściwą ścianę, podążając we właściwym kierunku?

Tak, masz rację…
warto się zatrzymać i przyglądnąć się sobie z bliska. Myślę, że zgodzisz się ze mną, że tylko działanie działa,a efektem działania bądź jego braku są rezultaTY?

 

 

Myślę, że zgodzisz się również ze mną, że jeśli nie jesteś zadowolony z  rezultatów jakie osiągasz w życiu bądź chcesz stać się jeszcze bardziej efektywny w wybranych przez Ciebie obszarach to warto choć na moment się zatrzymać i zadać sobie kilka ważnych pytań?

Następnie na podstawie odpowiedzi na nie stworzyć konkretny, szyty na miarę plan działania, dzięki któremu osiągniesz to co zaplanowałeś. Zrealizujesz swoje cele i będziesz mógł cieszyć się z rezultatów, żyć życiem o jakim marzysz. Osiągniesz to wszystko przy moim wsparciu jako Doradcy.

 

OPINIE KLIENTÓW

Jestem mile zaskoczona wykonaną diagnozą, która pokazała moje kompetencje i potencjały jakie posiadam.  Po usłyszeniu i przeczytaniu na spokojnie diagnozy uświadomiłam sobie jak wiele pracy mnie czeka i w jakim momencie życia jestem, czego nie do końca byłam świadoma.

Bardzo się cieszę, że moim opiekunem jest Katarzyna Czachor. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej poczułam do rozmówczyni sympatię co rzadko zdarza  mi się jeśli kogoś nie znam lub nie widzę. Następna rozmowa telefoniczna jak i diagnoza na zoomie były tylko potwierdzeniem moich odczuć z pierwszej rozmowy. Przy Katarzynie Czachor potrafię się otworzyć, profesjonalnie podchodzi do swojego zadania i bardzo dobrze się czułam podczas diagnozy i omawiania jej. Bardzo mi pomogła w zakupieniu szkoleń za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Myślę, że będę zadowolona z naszej współpracy.

Iwona Misiewicz

Niedawno został mi zaproponowany udział w projekcie polegającym na przygotowaniu spersonalizowanego pode mnie Planu Rozwoju Osobistego. Na początku byłem sceptycznie do tego
nastawiony, sądziłem ze nie jest warte to moich pieniędzy i czasu. Byłem pozytywnie zaskoczony nawiązując współprace z moim mentorem Panią  Katarzyną Czachor z którą odbyłem dwie rozmowy na platformie Zoom.us. Przeanalizowaliśmy moje obecne postępowanie, słabe i mocne strony, całą  moja osobę według odpowiednio przygotowanej ankiety. Pani Katarzyna była  bardzo życzliwa i wyrozumiała, natchnęła mnie do refleksji na temat  rozwoju swoich kompetencji. Na drugim spotkaniu otrzymałem indywidualną  diagnozę przygotowaną przez ekspertów, która doskonale opisywała jakie  kroki powinienem podjąć, aby stać się lepszym człowiekiem. Cieszę się ze mogłem wziąć udział w tym projekcie.

Maciej Mieczkowski

Podzielam opinię na temat PRO. Ja już podczas rozmowy diagnozującej z Panią Katarzyną Czachor dowiedziałam się wiele o sobie, a to był dopiero wstęp. W trakcie szkolenia Zrób ze swojego życia Arcydzieło, utwierdziłam się w przekonaniu, że chcę zmienić pracę i taką decyzję podjęłam. Poznałam swoje wartości życiowe i wiele rzeczy w życiu mi się wyklarowało. Stworzyłam swoją misję życiową, dzięki czemu mam jasno określone zasady, którymi się kieruję. Bucket List natomiast pozwolił mi spojrzeć na życie z innej strony…tak wiele mam jeszcze marzeń i celów do których nareszcie zaczynam dążyć. A to dopiero początek…

Hanna Topol

Umów się na bezpłatną rozmowę z Doradcą Rozwoju Osobistego

Nie jesteś przekonany czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie? A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie? 

Wypełnij poniższy formularz, a mój Doradca Rozwoju Osobistego skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.