baner_kasia_szafarczyk_doradca

Katarzyna Szafarczyk

Jestem Projektantką Świadomego Życia. Moją misją jest „Inspirowanie do zdrowszego i bardziej świadomego życia”.
Pomagam innym przeżyć życie w pełni i bardziej świadomie oraz wyprodukować endorfiny. Sprawiam, że ludzie zaczynają inaczej patrzeć nie tylko na swoje życie, ale również na swoje marzenia.

To, jaka jestem teraz, to efekt 9-letniej podróży w głąb siebie, którą przechodziłam samodzielnie, bez mentora, doradcy, coacha. Być może trwało to dłużej, jednak dzięki tej drodze odkryłam to, w jaki sposób chcę zostawiać ślad w życiu innych.

Zapalnikiem do zmian w moim życiu było macierzyństwo. Rola matki uruchomiła lawinę przemyśleń, pytań, niewiadomych. Sprawiła, że rozpoczęłam poszukiwania, które w niedługim czasie zaowocowały nowymi umiejętnościami, zainteresowaniami i dziś można już powiedzieć – pasjami.

To dzięki procesowi tych zmian zostałam instruktorem jogi śmiechu, pomagając innym odkrywać źródło prawdziwej radości i doświadczać magii śmiechu. Pasjonuje mnie wszystko, co naturalne i dobre dla zdrowia, samopoczucia i urody. Pragnę „zarażać” zdrowymi nawykami jak największe grono ludzi.

Rola Doradcy Rozwoju Osobistego sprawia, że mogę realizować moją misję w pełni. Dopiero teraz inspiruję i pomagam zaprojektować świadome życie w każdym obszarze, nie tylko zdrowia.

Prywatnie jestem mamą Niny i Dominika, od których uczę się, zgodnie ze słowami Paulo Coelho, jak „cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego się pragnie”.

Wierzę, że żyjąc w zgodzie z własnymi wartościami, jesteśmy w stanie osiągnąć stan życiowej harmonii i wewnętrznego spokoju, a tym samym sukces, rozumiany jako spełnienie w całym życiu.

Dołącz do Planu Rozwoju Osobistego

W czym mogę Ci pomóc?

Pomogę zaprojektować Twoje świadome życie.
Dobry projekt to już 50% sukcesu.
Ze mną skupisz się na pozostałych 50% – jego skutecznej realizacji.

Nieważne jest, czym się teraz zajmujesz.
Nieważne jest, z jakiego miejsca startujesz.
Ważne jest to, by Twoim działaniom nadać odpowiednie tempo i kierunek zmian.  Tak, by po pewnym czasie ścieżka Twojego rozwoju doprowadziła do konkretnych rezultatów, które przybliżą Cię do Twoich celów.

Pomogę Ci uniknąć rozwoju tylko dla samej idei rozwoju.  Z takiego działania wynika chaos i ogólne rozproszenie, które zamiast przybliżać do celów – oddala.

Skupimy się wyłącznie na kwestiach dla Ciebie priorytetowych, które są niezbędne do tego, byś mógł żyć życiem, jakiego pragniesz, a nie życiem, jakie Ci się przydarza.

Przygotuję dla Ciebie plan działania, który wytyczy drogę do udoskonalenia lub zdobycia niezbędnych kompetencji i umiejętności.

Będę wsparciem, przewodnikiem, a jeśli zajdzie taka potrzeba – motywatorem do działania, przypominając Ci, po co to wszystko robisz.

PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO

To ten niezbędny element, którego zabrakło na mojej ścieżce rozwoju.

Nie mając planu, skakałam „z kwiatka na kwiatek” – spotkania, webinary, newslettery, spodziewając się, że właśnie tu znajdę to, czego szukam.

Prawda jest taka, że nie miałam nawet pojęcia, czego tak naprawdę potrzebuję. W rezultacie – nie wiedząc, czego szukam, znajdowałam „wszystko”.

I właśnie do tego w pierwszej kolejności służy plan PRO, by określić i poukładać w istotnej kolejności kwestie priorytetowe Twojego rozwoju.

To właśnie plan PRO często jest jednocześnie punktem zwrotnym, kiedy uświadamiasz sobie, jak wiele pracy przed Tobą. Jest też  wiatrem w żagle, bo wiesz, że idąc krok za krokiem, dojdziesz do celu.

Podczas procesu prowadzącego do powstania Twojego planu PRO zapewniam:

– atmosferę opartą na szczerości i wzajemnym zaufaniu – jestem w stanie pomóc Ci w takim zakresie, w jakim Ty mi zaufasz,

 

– aktywne słuchanie – dopóki nie mam pewności, że właściwie Cię zrozumiałam, nadal dopytuję, 

– odnalezienie tego, co wartościowe w Tobie, nawet jeśli tego nie widzisz.

Diagnoza, którą dla Ciebie przygotuję, jest obiektywnym przedstawieniem Twojej aktualnej sytuacji życiowej. Pokazuje przyczyny, dlaczego jeszcze nie osiągasz swoich celów. Wskazuje obszary do udoskonalenia, jak i umiejętności czy kompetencje do zdobycia.

Plan Rozwoju Osobistego to plan działania, który zawiera poszczególne kroki na indywidualnej drodze Twojego rozwoju.

Ty działasz, ja Cię wspieram w procesie wdrażania pozyskiwanej wiedzy w życie. Tak, by Twój rozwój nastawiony był na rezultaty, a nie na nową porcję bezużytecznej, teoretycznej wiedzy.

Jeśli w tym momencie potrzebujesz jeszcze potwierdzenia, czy plan PRO jest dla Ciebie – skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci w podjęciu decyzji, która zmieni Twoje życie.

OPINIE KLIENTÓW

Katarzyna pojawiła się w moim życiu wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebowałam. Już w pierwszej rozmowie urzekła mnie swoim podejściem. Z jednej strony pełen profesjonalizm, z drugiej atmosfera pełna zrozumienia i życzliwości. Trafnie zdiagnozowała moje potrzeby i ustaliła plan działania. Dzięki współpracy w kilka miesięcy osiągnęłam rezultaty, o których nieśmiało myślałam w perspektywie 3-5 lat. Katarzyna opiekuje się mną na każdym etapie i wspiera swoim doświadczeniem, niespodziewanie przyśle mi cytat, którego akurat potrzebuję w danym dniu.

Jestem wdzięczna, że trafiłam właśnie na Nią.

Paulina Chodzińska

W kwietniu tego roku korzystałam z pomocy Pani Kasi, co było dla mnie początkiem  pozytywnych zmian w moim nastawieniu do zmiany.  Kasia, dzięki swojemu zaangażowaniu, profesjonalnemu podejściu i niezwykłej empatii, ciepłej atmosferze  doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem. Przedstawiła mi diagnozę mojej osoby bardzo trafnie, czytając ją, miałam wrażenie, że zna mnie od lat. Zdecydowanie stwierdzam, że posiada ona wszelkie predyspozycje i umiejętności, by pomagać ludziom, ukierunkowywać ich, by stawali się lepsi i osiągali zamierzone cele. Ja nie zamierzam się poddać, chcę działać. Jestem wdzięczna za to, że dzięki stworzonemu przez Kasię, specjalnie dla mnie, planowi rozwoju wiem, jaką drogą mam iść.  Wybierz Kasię, ona poukłada Twoje myśli i nada im kierunek.

Małgorzata Rottau

Katarzyna jest w dechę! Jestem osobą, która wszystko wie najlepiej (pracuję, żeby to zmienić), więc sam pomysł, aby ktoś mógł mi pomóc w moim samorozwoju, był dla mnie co najmniej odległy. Jak każdy wie, życie lubi płatać nam figle, więc i mnie zaczęło narzucać na barki coraz to nowe wyzwania
i obowiązki. Było ich już tak dużo, że całkiem zapomniałem o moich planach, życiowym celu
i marzeniach… stałem się jak maszyna, bez duszy i chęci na zmianę. Wtedy los się do mnie uśmiechnął i moja partnerka sprezentowała mi PRO ! Teraz dzieje się magia! Poprawiam się we wszystkich dziedzinach heksagonu, potrafię pogodzić bycie przedsiębiorcą, związek jak i wygospodarować czas na sport, rozwój i relaks. A za doskonały plan rozwoju, regularne wsparcie motywacyjne,  fachowy kontakt, bardzo, bardzo dziękuję!

Norbet G.

Umów się na bezpłatną rozmowę z Doradcą Rozwoju Osobistego

Nie jesteś przekonany czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie? A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie? 

Wypełnij poniższy formularz, a mój Doradca Rozwoju Osobistego skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.