malgorzata_gadomska_doradca

„Jeśli twoim celem jest wysoka i niezachwiana pewność siebie, ważne jest abyś zaangażował się w takie same zachowania jakie przejawiają osoby cieszące się wysokim i niezachwianym poczuciem pewności siebie, a sam wkrótce poczujesz to samo. Aby osiągnąć to wspaniałe, zdrowe doznanie optymalnej wydajności potrzebujesz jasnych celów, ambitnych standardów, regularnej informacji zwrotnej, totalnej koncentracji, stopniowego sukcesu i poczucia, że rozwijasz swoje możliwości na nowym, wyższym poziomie. Twoim zadaniem jest pozwolić sobie na wielkie marzenia i zdecydować czego dokładnie chcesz od życia w każdym obszarze. Zanim stwierdzisz co jest możliwe, zastanów się co jest słuszne. Wyobraź sobie, że możesz być taki jaki chcesz być i mieć lub robić niemal wszystko, czego rzeczywiście zapragniesz, pod warunkiem, że dokładnie wiesz, co to jest.”

Brian Tracy, „Potęga pewności siebie”

W czym mogę Ci pomóc?

Pomogę Ci uświadomić sobie kim możesz być
kiedy przestaniesz się bać.
Pomogę Ci uwierzyć,
że potrafisz pokazać światu na co Cię stać.

Może zastanawiasz się właśnie nad zmianą w swoim życiu i nie wiesz, w którą stronę powinieneś teraz podążać? Może osiągnąłeś jakieś sukcesy, poniosłeś porażki i utknąłeś nie wiedząc co dalej? Może masz pracę, która nie daje Ci satysfakcji a pieniądze, które zarabiasz pozwalają tylko na przeżycie. Czujesz, że teraz jest czas na to aby zrealizować marzenia,  które od lat leżą gdzieś w szufladzie.  Może dzieci już podrosły i teraz chcesz wreszcie zrobić coś dla siebie? Wiesz, że musisz coś zmienić ale nie wiesz  od czego zacząć. Nie znasz swoich mocnych stron, nie doceniasz swoich talentów a dawne porażki skutecznie powstrzymują Cię przed podjęciem zdecydowanych działań.  Może chciałbyś aby ktoś pomógł Ci przejść przez ten proces wspierając w podjęciu decyzji co dalej? Jeśli odpowiadasz „Tak” na którekolwiek z tych pytań zadzwoń, napisz abym mogła być Twoim towarzyszem, przyjacielem na drodze zmiany. Dzięki wsparciu zawsze szybciej można dojść do celu.

Jestem Doradcą Rozwoju Osobistego, coachem i swoim doświadczeniem i wiedzą chcę służyć Ci pomocą w lepszym zorganizowaniu Twojego życia. Moja praca polega na tym, aby razem z Tobą  przeanalizować jak wygląda sytuacja w sześciu kluczowych obszarach Twojego życia:

praca, finanse, zdrowie, rozwój osobisty, czas dla siebie i relacje a następnie przedstawię Ci  diagnozę i zaproponuję  Plan Rozwoju Osobistego, który będzie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Diagnoza i  PRO będą dla Ciebie mapą dzięki, której będziesz dokładnie wiedział w jakim miejscu swojego życia obecnie się znajdujesz i jakie są potencjały, które masz do wykorzystania.  Diagnoza pomoże Ci wyznaczyć cele, a  dzięki  PRO będziesz wiedział jakich kompetencji Ci brak, abyś mógł zrealizować te cele.

Dołącz do Planu Rozwoju Osobistego

Małgorzata Gadomska

Rozwojem osobistym zajmuję się od 25 lat odkąd w trakcie operacji doznałam udaru i moje życie w ciągu jednego dnia zmieniło się o 180 stopni.

W efekcie udaru zostałam sparaliżowana z lewej strony i nagle okazało się, że wszystko czym żyłam dotychczas nagle się skończyło. To był szok ale zdałam sobie sprawę, że choć wszystko będzie już inaczej to najważniejsze jest to, że żyję! Wtedy uświadomiłam sobie, że: „ze mną czy bez świat będzie toczył się dalej. Ale lepiej żeby ze mną” i postanowiłam zrobić wszystko, co tylko w mojej mocy aby wrócić do pełnej sprawności.

Podjęłam to wyzwanie i dzisiaj jestem w pełni zdrowa i sprawna.

Musiałam zaangażować  umysł i serce aby z determinacją dosłownie krok po kroku, dzień za dniem stawać na nogi.  Rehabilitacja pomogła ciału ale najwięcej pracy wymagało poukładanie sobie w głowie, że mam moc aby podjąć to wyzwanie i osiągnąć sukces.

To zdarzenie miało ogromny wpływ na mój rozwój osobisty i dało mi siłę aby uwierzyć, że zawsze, w obliczu największych nawet problemów proaktywne podejście może zmienić nasze życie na lepsze. Aby było to możliwe musimy:

  • Zawsze wierzyć, że mamy zasoby aby stawić czoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom życiowym, i że poradzimy sobie bez względu na wszystko.
  • Słuchać swojego ciała. Jeśli nasz organizm zaczyna mieć problem ze snem, z ciśnieniem, z metabolizmem tłuszczu, ciągle jesteśmy zmęczeni, boli nas głowa lub mięśnie to znak, że trzeba się zatrzymać i wysłuchać co nasze ciało chce nam przez to powiedzieć. Ignorowanie tych sygnałów to bomba z opóźnionym zapłonem i szybciej niż myślimy doprowadzi nas do choroby.
  • Wyznaczać właściwe priorytety.
  • Zadbać o pracę i pieniądze  bo sukces w tym obszarze pozwala nam wieść spełnione  życie i daje możliwości realizacji swoich marzeń a jeśli zaskoczy nas choroba, to mamy środki finansowe aby przetrwać ten trudny czas.
  • Mieć dobre relacje w swoim otoczeniu,  abyśmy mieli z kim dzielić radości i sukcesy a w obliczu kryzysu aby był ktoś, kto nas wesprze i podniesie na duchu.

Dzisiaj czuję się spełniona oraz szczęśliwa i chcę dzielić się swoim doświadczeniem, które dane mi było przeżyć. Dzięki temu potrafię skutecznie motywować ludzi do podejmowania nawet najtrudniejszych wyzwań życiowych. Wiem ile odwagi i wytrwałości potrzeba, żeby osiągnąć sukces.  Wiem też co jest w życiu najważniejsze  Zdarzają nam się w życiu sytuacje trudne czy tragiczne ale to od nas zależy jak do tego podejdziemy. Czy podejmiemy wyzwanie i zawalczymy o siebie, czy też przez resztę życia, pogrążeni w smutku będziemy ubolewać nad stratą. Jeśli czasem mamy wrażenie, że zamykają nam się wszystkie drzwi to być może po to, aby z drugiej strony otwarły się okna i do naszego życia wkroczyło światło, harmonia i spokój. Nie możemy przez całe życie nosić w sercu straty i bólu, musimy to wszystko przeżyć i zostawić aby zrobić miejsce na nowe, które z pewnością nadejdzie bo świat nie znosi próżni. Jedyne co w życiu jest pewne to zmiana a my swoim podejściem możemy sprawić, że będzie to zmiana na lepsze. Zawsze może być lepiej.

PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO to przepis na sukces. To plan, który krok po kroku pokaże Ci na czym się skupić w dążeniu do celu. Budowałeś kiedyś dom? Aby mógł powstać, najpierw tworzy się projekt, następnie planuje się wszystkie etapy budowy, w kolejnym etapie trwają prace budowlane, a na końcu naszym oczom ujawnia się piękny budynek, w którym będziemy mieszkać. Nie ma tu miejsca na intuicyjne działanie. Dlaczego? Bo dom rozsypałby się jak domek z kart. Z naszym życiem  jest tak samo. Aby było owocne musi być dokładnie zaplanowane.

Plan rozwoju osobistego pomoże Ci przejść przez 4 etapy:

CEL-PLAN-DZIAŁANIE-REZULTATY

A co najważniejsze? Zrobimy to razem! Nie zostaniesz z tym sam! Tak jak każdy sportowiec potrzebuje trenera, aby osiągać najlepsze rezultaty, tak samo jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu pozwól sobie na trenera. Trener pomoże Ci nie tylko zaplanować swoją drogę, ale będzie Twoją podporą gdy spadnie mobilizacja.

OPINIE KLIENTÓW

Twoje zaangażowanie i serce, które włożyłaś w mój rozwój osobisty sprawiły, że dziś jestem szczęśliwym człowiekiem. To Ty pokazałaś mi jak  rozwinąć skrzydła i skierowałaś mnie na właściwy tor. Plan rozwoju osobistego, który dla mnie stworzyłaś sprawił, że chmury nad moją głową zniknęły, wyszło słońce a ja dziś patrzę na świat przez różowe okulary.

Katarzyna Kostyszyn

Małgosiu bardzo się cieszę,  że spotkałam Cię na swojej drodze. Jesteś osobą, wrażliwą, uczciwą , która potrafiła   poświęcić  swój wolny czas dla mnie, na którą mogę liczyć w każdej chwili,.  Dziękuję za wsparcie i kierunek który obrałam dzięki Tobie. Dziękuję za 100% trafną  diagnozę, za wspólną pracę. Dzięki diagnozie wiem , która drogą mam iść , jak się rozwijać,  aby dojść do swojego celu. Dziękuję przede wszystkim za szczere , serducho. Z czystym sumieniem polecam Twoją osobę, dla wszystkich , którzy potrzebują wsparcia, wyznaczenia swojej drogi, motywacji. Jesteś osobą,  której warto zaufać!

Agnieszka Zwolińska

Umów się na bezpłatną rozmowę z Doradcą Rozwoju Osobistego

Nie jesteś przekonany czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie? A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie? 

Wypełnij poniższy formularz, a mój Doradca Rozwoju Osobistego skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.