doradca_rozwoju_osobistego

Marlena Lyka

Jestem zdania że każdy z nas ma swoją misję do wypełnienia. Poszukiwania mojej trwały 28 lat. Zostając Doradcą Rozwoju Osobistego, czułam że odnalazłam nareszcie najlepszy z możliwych sposobów by pomagać innym. Jako blogerka motywacyjna, menadżer muzyczny oraz właściciel firmy eventowej, kładłam ogromny nacisk na inspirowanie ludzi do walki o siebie i swoje marzenia.

Moja determinacja wynikała z potężnego bagażu doświadczeń, często bardzo dramatycznych. Myślę że to właśnie dlatego że moje życie nie było usłane różami, stałam się bardzo empatyczna i wyczulona na potrzeby ludzi, starając się zaszczepić im, moją szaleńczą miłość do życia i odkrywania nowych jej uroków!

 

 

Rozwój osobisty pomógł mi uporać się z depresją, stanąć mentalnie i finansowo na nogi. Wiesz, kiedyś byłam taka jak Ty. Bez wiary w siebie, w przyszłość, w ten świat. Ale wtedy pojawił się ktoś kto uwierzył, odkrył we mnie to, czego sama nie potrafiłam dostrzec. Zaryzykowałam, biorąc się konkretnie do pracy, ufając że wypracowanie innego sposobu myślenia i działania, przyniesie pożądane efekty. Nie zawsze było łatwo. Ale walka podjęta w słusznym celu – a moim było życie moje i mojej córki, była warta wielu poświęceń. Dziś jestem szczęśliwą, spełnioną zawodowo i prywatnie kobietą.

Dołącz do Planu Rozwoju Osobistego

W czym mogę Ci pomóc?

Uważam że Rozwojem Osobistym jest dokładnie tak samo jak z chodzeniem po górach. Zanim wyruszysz na szlak, należy się do niego porządnie przygotować. Opracować trasę w oparciu o dobrą mapę, zadbać o swoją kondycję. A następnie ruszyć w górę! Wiem z autopsji, że wiele szczytów jest trudnych do pokonania, dlatego warto mieć obok siebie kogoś kto zmotywuję do kolejnego kroku, poda pomocną dłoń – a na szczycie – pogratuluję determinacji.

Właśnie dlatego wiem, że Plan Rozwoju Osobistego to niezwykła pomoc w dotarciu na swój „wierzchołek”. Dzięki niemu wyznaczymy dokładnie kierunek Twoich działań, sprecyzujemy dotychczasowe wyniki, przeanalizujemy wszystko to, co będzie Ci pomocne w realizacji celów i to, co Cię blokuje w ich realizacji. Dotkniemy różnych obszarów w Twoim życiu, po to by określić wartości którymi się kierujesz, co jest dla Ciebie priorytetem a co, zostało zgubione przez pęd życia. Chcę obudzić w Tobie na nowo marzenia i zawalczyć o nie, pokazując drogę oraz wspierając Cię na każdym etapie realizacji przygotowanego przeze mnie planu. Tylko od Ciebie zależy czy dasz sobie  szansę i zawalczysz o upragnione życie.

PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO to swego rodzaju mapa. Tu nic nie dzieje się przypadkiem. Pozwól że przyrównam to ponownie do wspinaczki. Nie zdradzę Ci gotowego przepisu na to jak zdobyć Twoją ‘górę’, gdy wpierw nie obeznam się z Twoimi możliwościami, doświadczeniem i wszystkim tym co jest konieczne by przygotować się do tego.

Dlatego poświęcę Ci nie tylko swój czas ale i serce, by stworzyć dla Ciebie najlepszy i najbardziej praktyczny przewodnik prowadzący do sukcesu. Wspólnie osiągniemy każdy szczyt!

OPINIE KLIENTÓW

Dzielę się opinią o Personalnym Doradcy Pani Marlenie Lyka i chciałam podziękować od razu za to, że trafiłam akurat na tą osobę. Jest to osoba , która trafiła do mnie całą swoją osobą, charyzmą i charakterem, wiem że to może nie być ważne ale w procesie , który się zaczął i będzie trwać nadal to dla mnie było ważne. Podczas rozmów nie tylko zadawała pytania, które pozwoliły mi samej zauważyć pewne rzeczy to w krótkim czasie dotarła do tego co ważne i w jakim kierunku powinnam swój rozwój skierować . Dzieliła się też swoimi przemyśleniami i historiami. Jestem ogromnie wdzięczna bo mam w niej wsparcie i mogę zapytać o wszystko, nawet w prywatnym swoim czasie udziela odpowiedzi na nurtujące mnie pytania czy nawet mogę pochwalić się moimi malutkimi sukcesami. Jest nieoceniona bo uświadomiła mi że mój rozwój do tej pory był ale błądziłam nie wiedząc w którą stronę skierować swoje działania. Tego mi trzeba było bo już myślałam o tym dawno temu. Wiem że dzięki jej wierzę we mnie i powolnej wiary samej sobie to zrobię to dla siebie  i po części dla niej bo dała mi odpowiedniego kopniaka. Dziękuję.

Beata Muniak

Chciałabym podzielić się moją opinią na temat procesu- współpracy z Doradcą Rozwoju Osobistego Marleną Lyka. Jestem bardzo zadowolona, szczęśliwa, że mogłam rozpocząć moją drogę z PRO właśnie z Marleną. Jest to bardzo niezwykła postać. Osoba ciepła, kompetentna, rzeczowa. Stwarza taki klimat rozmowy, że człowiek otwiera się, dzieli swoimi przemyśleniami i odczuciami. Podczas spotkań budowała atmosferę tak, że czułam się zaopiekowana i wysłuchana. Jest to nie tylko partner do rozmowy i rozwoju, ale jak na swój młody wiek osoba, która wzbudziła we mnie podziw i jest godna naśladowania. Potrafi zarówno pochwalić, jak i w delikatny sposób wskazać kierunek ku korzystniejszym zmianom. Na swojej drodze spotkałam wielu ludzi, szkoleniowców, liderów, mentorów, ale wiem, że Marlena jest tą, którą zapamiętam na długo.
Chętnie polecę pójście w drogę rozwoju osobistego właśnie z Marleną.  Gorąco polecam Ją, nie tylko jako doradcę ale i bardzo wartościowego człowieka.

Katarzyna Bralewska

Dziękuję bardzo za mojego doradcę rozwoju osobistego Marlena Lyka, jest to bardzo ciepła osoba, jak dla mnie, wrażliwa na piękno, serdeczna o miłym głosie, który mnie nie drażni. Jej słowa wypowiadane do mnie działają kojąco jak balsam, jej słowa kluczowe dają dużo do myślenia. Zawsze po mnie krzyczano o byłe co.  Z początku słowa moje doradczyni mnie uspokoiły, później troszkę rozdrażniła w pozytywnym sensie słowa tego znaczeniu. Chodzi mi o to, że nie lubię zmian szybkich potrzebuje czasu. Potem działam. Jeśli czuję że to będzie dobre dla mnie działam szybko. Dziękuję jeszcze raz za mojego doradcę rozwoju osobistego Marlena Kraczek, za cierpliwość do mnie. Nie poddawania się i spokojnego wytłumaczenia mi jak co mam robić po kolei.

Iwona Tarapacz

Umów się na bezpłatną rozmowę z Doradcą Rozwoju Osobistego

Nie jesteś przekonany czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie? A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie? 

Wypełnij poniższy formularz, a mój Doradca Rozwoju Osobistego skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.