paulina_chodzinska_doradca

Paulina Chodzińska

Mam na imię Paulina. Głęboko wierzę, że wszystko w życiu dzieje się „po coś”. Tak samo jest w temacie rozwoju osobistego. Tuż po studiach, jako młoda dziewczyna, wyjechałam
na emigrację z miłości i zderzyłam się z nową kulturą i rzeczywistością. Ucząc się języka, zaczęłam wdrażać się w prowadzenie własnego  przedsiębiorstwa, poprzez pracę w firmie narzeczonego. Im dłużej tam pracowałam, tym głębszego przekonania nabierałam, że szukam w życiu czegoś innego.

Czytałam wiele książek z zakresu rozwoju osobistego, brałam udział w szkoleniach i webinarach, a jednak mimo wysiłku i zaangażowania całym sercem, nie przynosiło to oczekiwanych rezultatów. Cały czas towarzyszyło mi uczucie błądzenia
we mgle, wiele rzezy wydawało mi się sprzecznych, zadawałam sobie pytanie „Która droga jest właściwa?” Aż ujrzałam światło w tej mgle, a był to moment, w którym dowiedziałam się o Planie Rozwoju Osobistego. Odważyłam się i dałam sobie szansę – wygrałam! Dzięki temu w przeciągu kilku miesięcy osiągnęłam rezultaty, o jakich nawet nie marzyłam. A to wszystko za sprawą spersonalizowanego planu rozwoju, który doprowadził mnie do tego miejsca.

Dołącz do Planu Rozwoju Osobistego

W czym mogę Ci pomóc?

Pomogę Ci określić sytuację, w której się znajdujesz. Pokażę Twoje mocne strony i aspekty, które należy rozwinąć. Wyposażę Cię w wygodne obuwie i będę towarzyszyć  w wędrówce, którą rozpoczniesz. Gdy poczujesz pragnienie – wskażę Ci oazę, kiedy się potkniesz- podam Ci dłoń. Jest tylko jeden warunek- to Ty musisz podjąć decyzję o rozpoczęciu wędrówki.

PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO okazał się dla mnie genialnym narzędziem do odnalezienia swojego powołania. Dla mnie jest to misja niesienia pomocy innym, a dla Ciebie może być to coś zupełnie innego. Dzięki ukierunkowanemu rozwojowi nakreśliłam swoją mapę życia, po której poruszam się każdego dnia.

Przestałam trwonić czas na uprawianie „turystyki rozwojowej”, dzięki czemu szybciej osiągam swoje cele, ponieważ wiem, co konkretnie mam robić. W tym samym pragnę pomóc i Tobie. Pomogę Ci się odnaleźć w świecie natłoku informacji, dam wygodne buty i wyruszę razem z Tobą w tę wędrówkę.

Umów się na bezpłatną rozmowę z Doradcą Rozwoju Osobistego

Nie jesteś przekonany czy Plan Rozwoju Osobistego jest dla Ciebie? A może potrzebujesz więcej informacji o tym projekcie? 

Wypełnij poniższy formularz, a mój Doradca Rozwoju Osobistego skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.