Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów ( głównie online) z zakresu umiejętności miękkich i sprzedażowych;
  • Współtworzenie wewnętrznych programów szkoleniowych;
  • Analizowanie, we współpracy z dyrektorami poszczególnych działów, potrzeb szkoleniowych współpracowników;
  • Badanie efektywności swoich działań oraz raportowanie ich do przełożonych;
  • Asystowanie głównemu trenerowi w prowadzeniu poniższych szkoleń https://sklepheksagon.pl/kategoria-produktu/heksagon-pro/szkolenia/

 Wymagania:

  • Ukończona (lub w trakcie) szkoła trenerów;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu umiejętności miękkich i/lub sprzedaży;
  • Umiejętność tworzenia treści edukacyjnych i opracowywania materiałów szkoleniowych;
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji;
  • Samodzielność, dokładność, bardzo dobra organizacja oraz zaangażowanie.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu onboardingu;
  • Otwartość, komunikatywność i łatwe nawiązywanie relacji;
  • Zdolności organizacyjne;
  • Umiejętność analizowania i trafnego wskazania obszarów, które wymagają poprawy;
  • Komunikowanie o postępach swojej pracy w sposób konkretny i klarowny dla odbiorców;
  • Ciągłe poszerzanie swoich horyzontów, akceptacja perspektyw i potrzeb współpracowników.
  • kompetencje coachingowe

Co proponujemy:

  • Pracę w modelu hybrydowym, z przewagą pracy zdalnej,
  • Szkolenia stacjonarne: Katowice;
  • Rozwój zawodowy;
  • Wynagrodzenie: 8 000zł netto + premie, prowizje;
  • Forma zatrudnienia: do ustalenia.

Co doceniają inni eksperci z naszego teamu:

  • Możliwość nieustannego rozwoju i poszerzania kompetencji;
  • Pracę hybrydową;
  • Wzajemną wymianę wiedzy z najlepszymi ekspertami;
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę i otwartą komunikację.

Kim jesteśmy: www.heksagongroup.pl

Aplikacja:

Osoby zainteresowane współpracą z nami, prosimy o przesłanie 15-minutowego wideo szkoleniowego na dowolny temat. Na nagraniu omów 1 temat zgodnie z cyklem Kolba.
Na zgłoszenia czekamy do 18 września 2022r. pod adresem: rekrutacja@heksagongroup.pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Heksagon Group z siedzibą ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami mailowo. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.